Menu

Rotujące aktualności w nagłówku strony

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. mjr. Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce


ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów

tel./ fax +48 46 857 44 27
e-mail: splutkowka@mszczonow.pl

adres elektroniczny skrzynki podawczej ePUAP: /SPLutkowka/SkrytkaESP

   

 

Rok szkolny 2021/2022

OSTATKI W LUTKÓWCE

Bal karnawałowy to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci, gdyż dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej szkole w dniu 1 marca 2022 roku. Na pięknie udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postacie - dzieci z kl. I-III przebrane za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, piłkarzy…nie sposób wymienić wszystkich. Na sali podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Do zabawy włączyli się także uczniowie klas starszych. Muzyka i tańce przeplatane były grami i konkursami prowadzonymi przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem pani Moniki Własiuk. Na zakończenie wręczono  wszystkim uczniom słodkie upominki.

Rozstrzygnięty został również Szkolny Konkurs Plastyczny na temat „Zimowy pejzaż”. Nagrody główne otrzymały trzy uczennice z klasy III: Wiktoria Bulińska, Julia Opałka oraz Amelia Osińska. Wyróżnione osoby to: Nikola Gręda z kl.4, Krzysztof Grabski i Kuba Mazurkiewicz z kl. 3. Gratulujemy!!!

Kiedy zabawa dobiegła końca, uczniowie z żalem opuszczali salę. Bal umożliwił im spędzenie czasu w miłej atmosferze i przyniósł wiele, wiele radości.

W tym dniu odbyło się również przedstawienie teatralne pt. „Baśń o dwunastu miesiącach” w wykonaniu uczniów kl.3 przygotowane pod kierunkiem wychowawczyni pani Bożeny Pitt. Na spektakl zaproszono kolegów i koleżanki z kl.0. Przesłaniem było hasło: BĄDŹ DOBRY DLA LUDZI…” ze szczególnym zwróceniem uwagi na sytuację i wydarzenia w Ukrainie. Mali widzowie gromkimi brawami podziękowali aktorom, którzy wspaniale zaprezentowali się na małej scenie.

 

Wróć

Odnośniki

Kontakt

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. mjr Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce


ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów

tel./ fax +48 46 857 44 27
e-mail: splutkowka@mszczonow.pl

adres elektroniczny skrzynki podawczej ePUAP: /SPLutkowka/SkrytkaESP

   

 

[obiekt mapy] Lutkówka