Menu

Rotujące aktualności w nagłówku strony

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. mjr. Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce


ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów

tel./ fax +48 46 857 44 27
e-mail: splutkowka@mszczonow.pl

adres elektroniczny skrzynki podawczej ePUAP: /SPLutkowka/SkrytkaESP

   

 

Aktualności - rok szkolny 2021/2022

Święto Europy w Lutkówce

Święto Europy w Lutkówce
W Szkole Podstawowej im. mjr j. Wiśniewskiego w Lutkówce miesiąc maj owocuje wieloma wydarzeniami. Jednym z nich były Dni Europy. W czasie dwóch tygodni społeczność szkolna realizowała zadania : przygotowanie prezentacji wcześniej wylosowanego kraju, przygotowanie się do zawodów sportowych oraz wykonanie pracy plastycznej pt. „Unia da się lubić”.

Lekcja przyrody.

Dnia 11.05.2022 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. mjr. Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce przy współpracy z myśliwymi z Koła Łowieckiego “Jenot”, w ramach obchodów Dnia Ziemi

Z Lutkówki do WARSZAWSKIEJ SYRENKI

7 marca 2022 roku w Szkole Podstawowej im. mjr Józefa Wiśniewskiego

odbył się pierwszy etap  MAŁEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO organizowanego przez Mszczonowski Ośrodek Kultury. Uczestników obejmowały trzy kategorie wiekowe:
Kategoria I   - klasy  I – III
Kategoria II   - klasy  IV – VI
Kategoria III -  klasy   VII – VIII

Dzień matematyki

Quizy, krzyżówki, sudoku oraz inne zadania złożyły się na Dzień Matematyki, który pod czujnym okiem organizatorki pani Kamili Gnyś, obchodzono w szkole w Lutkówce we wtorek 22 marca. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie klas IV-VIII. Jedni z nich musieli wykazać się spostrzegawczością,...

Skoro za oknem nareszcie świeci słońce, żal zostać w klasie….

21 marca 2022 roku w Szkole Podstawowej w Lutkówce obchodziliśmy tradycyjnie Pierwszy Dzień Wiosny. W tym dniu większość uczniów przyszła do szkoły ubrana na zielono. Atrakcją dla klas młodszych były różnego rodzaju zabawy, łamigłówki, film o zwiastunach wiosny, zagadki, śpiewanie piosenek, układanie wierszy, rysowanie Pani Wiosny oraz konkurs polegający na poszukiwaniu ukrytych wiosennych kwiatów. Pod koniec spotkania zostały zaprezentowane przygotowane przez dzieci  kukiełki Pani Wiosny.

OSTATKI W LUTKÓWCE

Bal karnawałowy to miła, szalona, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków, smaków i zabaw tradycja nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci, gdyż dostarcza im wielu przeżyć i radości. Tak też było w naszej szkole w dniu 1 marca 2022 roku. Na pięknie udekorowanej sali pojawiły się kolorowe postacie - dzieci z kl. I-III przebrane za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć wróżki, królewny, biedronki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, piłkarzy…

Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny

W ramach kampanii społecznej „Jesteś widoczny, jesteś bezpieczny” w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazoweickiego.

List Adama Struzika - Marszałka Województwa Mazowieckiego

  • LMWM1
  • LMWM2

.......................................................................................................................

Wesoła uroczystość w Zerówce

Dla Naszej Szkolnej Społeczności 22 października 2021r. był bardzo ważnym i uroczystym dniem. Ten szczególny dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych najmłodszych uczniów z klasy „0”. Dzięki współpracy Rodziców i Grona Pedagogicznego została zorganizowana uroczystość : „Urodziny Zerówki”.

......................................................................................................................

Dzień Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Lutkówce

Dzień Edukacji Narodowej, obchodzony co roku w dniu 14 października, to polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 r. i upamiętniające rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej utworzonej z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

......................................................................................................................

Odnośniki

Informacje kontaktowe

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. mjr Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce


ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów

tel./ fax +48 46 857 44 27
e-mail: splutkowka@mszczonow.pl

adres elektroniczny skrzynki podawczej ePUAP: /SPLutkowka/SkrytkaESP

   

 

[obiekt mapy] Lutkówka