Menu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa im. mjr Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce


ul. Szkolna 1,

96-323 Osuchów

tel./ fax 46 857 44 27

psp_lutkowka@poczta.onet.pl

 

Nawigacja

Aktualności

Aktualności

Stronicowanie

 • -

  PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA W MUMINKOWIE.

  2018.10.29

  Pasowanie na przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość, która w Punkcie Przedszkolnym „Muminkowo” odbyła się 29 października. Od samego rana trwały przygotowania, a w sali gromadzili się goście. Uroczystość rozpoczęły występy dzieci. Mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka misiem przez Pana Dyrektora Grzegorza Olczaka. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

 • -

  Pasowanie kl.I

  2018.10.26

  Dnia 26 października 2018roku Szkoła Podstawowa im. mjr Józefa Wiśniewskiego  w Lutkówce przyjęła nowych uczniów do grona społeczności szkolnej.

  Uroczystość rozpoczęła się występem klasy I. Po występie dzieci zostały pasowane przez Dyrektora Szkoły Grzegorz Olczaka na uczniów Szkoły Podstawowej w Lutkówce oraz odebrały swój pierwszy dokument- legitymacje szkolną oraz drobne prezenty od dyrektora szkoły, Samorządu Uczniowskiego oraz uczniów klasy II. Nie obyło się bez hucznego świętowania z tortem i dyskoteki. Chwile te zostały upamiętnione wieloma pamiątkowymi zdjęciami.

 • -

  Bijemy rekord

  2018.10.16

  Wspólnie ze OSP Zbiroża z okazji Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca wzięliśmy udział w akcji WOŚP w biciu rekordu w prowadzeniu resuscytacji krązeniowo-oddechowej.

 • Akademia z okazji DEN

  Akademia z okazji DEN

  2018.10.15

  15 października odbyła się Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Akademię przygotowała p. Agnieszka Piotrowska wraz z uczniami klasy VIII oraz wychowawcy i uczniowie poszczególnych klas. Przy okazji opiekun samorządu uczniowskiego p. Monika Własiuk ogłosiła wyniki wyborów do SU.

 • Urodziny Zerówki

  Urodziny Zerówki

  2018.10.02

  Trzeci października to wyjątkowy dzień dla zerówkowiczów Szkoły Podstawowej im. mjr Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce. Tego dnia starszaki świętowały „urodziny zerówki”. Ten dzień rozpoczęliśmy zabawami muzyczno – ruchowymi pod kierunkiem Pani Luizy Wirowskiej. Zabawa była bardzo udana. Następnie uczniowie zasiedli do wspólnego śniadania, na które wcześniej zostały przygotowane kanapki . Po uroczystym śniadaniu dzieci wspólnie z wychowawcami wykonały zwierzęta z balonów oczekując na pyszny tort. O godzinie 11 przybył do zerówkowiczów gość honorowy – dyrektor szkoły Grzegorz Olczak , który uświetnił swoją obecnością całą uroczystość . Po wspólnym zjedzeniu tortu  Pan dyrektor przeczytał starszakom bajkę „Imię dla skrzata”, do której dzieciaki wykonały prace – było to malowanie buziek i pierwszej litery swojego imienia na balonach. Po zajęciach nastąpiło wręczenie prezentów od Pana Dyrektora i rodziców. W podziękowaniu za obecności i wspólne świętowanie dzieciaki zaśpiewały piosenkę „Bal w przedszkolu”. Takie dni jak ten zostają na długo w pamięci. Chętnie powtórzymy to za rok.

Stronicowanie

Odnośniki

Kontakt

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. mjr Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce


ul. Szkolna 1,

96-323 Osuchów

tel./ fax 46 857 44 27

psp_lutkowka@poczta.onet.pl

[obiekt mapy] Lutkówka

Stopka