Menu

Rotujące aktualności w nagłówku strony

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. mjr. Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce


ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów

tel./ fax +48 46 857 44 27
e-mail: splutkowka@mszczonow.pl

adres elektroniczny skrzynki podawczej ePUAP: /SPLutkowka/SkrytkaESP

   

 

Rok szkolny 2021/2022

Wesoła uroczystość w Zerówce

Dla Naszej Szkolnej Społeczności  22 października 2021r. był bardzo ważnym i uroczystym dniem. Ten szczególny dzień na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych najmłodszych uczniów z klasy „0”. Dzięki współpracy Rodziców i Grona Pedagogicznego została zorganizowana uroczystość : „Urodziny Zerówki”.

Cała grupa dzieci, razem z Panią Wychowawczynią Aleksandrą Kok, Panią Martą Salamon, Panią Luizą Wirowską-Sadowską -zapewniającą oprawę muzyczną, gry, zabawy i akompaniament oraz Dyrektorem Szkoły Podstawowej w Lutkówce Panem Grzegorzem Olczakiem rozpoczęła świętowanie od części artystycznej przygotowanej przez dzieci.

Podczas uroczystości zerówkowicze pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze, oraz grzecznie się bawić. Najważniejszą częścią uroczystości, która sprawiła wiele radości dzieciom był specjalnie przygotowany na tę uroczystość tort. Dobrej zabawie nie było końca. Jak na każdych urodzinach tak i u nas nie zabrakło drobnych upominków. Dzieci otrzymały z rąk Dyrektora i Wychowawcy pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki przygotowane przez Klasową Radę Rodziców i Szkołę.

Wszystkim zerówkowiczom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych!!!

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie uroczystości oraz pomoc w tak ważnym dla dzieci dniu.

Wychowawczyni Aleksandra Kok

.............................................................................................................................................................................

Wróć

Odnośniki

Kontakt

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. mjr Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce


ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów

tel./ fax +48 46 857 44 27
e-mail: splutkowka@mszczonow.pl

adres elektroniczny skrzynki podawczej ePUAP: /SPLutkowka/SkrytkaESP

   

 

[obiekt mapy] Lutkówka