Menu

Dane kontaktowe

Szkoła Podstawowa im. mjr. Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce


ul. Szkolna 1,

96-323 Osuchów

tel./ fax 46 857 44 27

psp_lutkowka@poczta.onet.pl

 

Nawigacja

Komunikaty

Zakończenie roku szkolnego

Szanowni Państwo,

zbliża się zakończenie roku szkolnego 2019/20. Odbędzie się ono w piątek 26.06.2020 i będzie odbiegało od dotychczasowych pożegnań z uczniami.

Analizuję wypowiedzi epidemiologów, wytyczne Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej.  Nadal obowiązują zasady znacznie zmniejszonych grup w salach oraz rygor sanitarny. W związku z tym informuję, że zapraszamy uczniów zgodnie z następującym planem:

Msza św. - 8:00

kl.I   -   9:00 - Wejście główne
kl.II  -   9:30 - Wejście główne
kl.III - 10:00 - Wejście główne
kl.IV - 10:30 - Wejście główne
kl.V  - 11:00 - Wejście główne
kl.VI - 11:30 - Wejście główne
kl.VII- 12:00 - Wejście główne
kl.VIII-12:30 -Wejście główne

Odbiór świadectw odbędzie przed szkołą lub w przypadku złej pogody na świetlicy szkolnej. Uczniowie czekają przed szkołą, zachowują bezpieczną odległość - 2 m, zaopatrzeni są w rękawiczki, maseczki lub przyłbice. Uczniowie podchodzą pojedynczo po odbiór świadectwa.
Prosimy o przestrzeganie godzin wydawania świadectw. W tym dniu nie jest planowany dowóz szkolny. W przypadku braku możliwości odbioru świadectw zgodnie z ustalonym harmonogramem, prosimy o kontakt z wychowawcą lub sekretariatem szkoły w celu indywidualnego uzgodnienia terminu.
Uczniowie, którzy nie odbiorą świadectw we wskazanych terminach otrzymają je we wrześniu, a jeśli będą one potrzebne, np. w związku ze zmianą szkoły, będą mogli odebrać w sekretariacie szkoły po wcześniejszym umówieniu się z sekretarzem szkoły.
Dziękuję Państwu za pomoc i wsparcie w tym trudnym dla wszystkich czasie. Mam nieustającą nadzieję, że 1 września wrócimy do pracy w salach lekcyjnych.

Pozdrawiam

Grzegorz Olczak

« wstecz

Odnośniki

Kontakt

Kontakt

Szkoła Podstawowa im. mjr Józefa Wiśniewskiego w Lutkówce


ul. Szkolna 1,

96-323 Osuchów

tel./ fax 46 857 44 27

psp_lutkowka@poczta.onet.pl

[obiekt mapy] Lutkówka

Stopka